neděle 6. března 2011

Vtip

Přijde tučňák a zebra k fotografovi a ten se ptá: "Chcete vyfotit barevně nebo černobíle?" :-D

pondělí 21. února 2011

Vítám Vás!

Vítám Vás všechny na mém novém a prvním blogu. Budu sem dávat příspěvky, které Vás snad pobaví nebo Vám dají něco užitečného do života. Jestli se Vám něco bude nebo naopak nebude líbit, napište to do komentářů, abych případně věděla, co vylepšovat a co můžu nechat tak, jak je. Doufám, že se Vám na mém blogu bude líbit. Přeji hezký den  :-)