Adellinka
Na mém blogu naleznete příspěvky pro pobavení i takové, které se Vám mohou někdy hodit do života.
neděle 6. března 2011
Vtip
Přijde tučňák a zebra k fotografovi a ten se ptá: "Chcete vyfotit barevně nebo černobíle?" :-D
Žádné komentáře:
Okomentovat
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat